Маштанова Євгенія Миколаївна

Засновник дитячого садочка та центру ЛімпопоFamilyClub, школи Лімпопо Family School

 

Освіта:
 • Калужський державний університет ім. К. Е. Ціолковського, спеціальність – філолог, вчитель російської мови, літератури, англійської мови (2000р.);
 • Одеська національна юридична академія, спеціальність – державне управління та міжнародно- правові відносини (2006р.);
 • Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, спеціальність – організатор дошкільної освіти та вчитель англійської мови (2018р.).

Тимошенко Юлія Олександрівна

Адміністратор

Освіта: 

 • Київський Славістичний університет – організація туристичної діяльності (бакалавр), закінчила в 2013 році; 
 • Міжрегіональна академія управління персоналом – адміністративний менеджмент (магістр), закінчила в 2015 році, отримала червоний диплом. 

 Досвід роботи:

 З 2016 року по теперішній час працюю в сімейному клубі LimpopoFamilyClub на посаді адміністратора. 

Олійник Ольга Володимирівна

Вихователь-методист

К.Ушинський сказав: «Якщо ви вдало оберете роботу і вкладете в неї свою душу, то щастя саме вас знайде».

Життєве кредо: «Дивитись на світ очима дитини, дивуватися, радіти, творити і пізнавати нове».

Професійне кредо: «Все можливо, на неможливе просто потрібно більше часу».

 Освіта:

 • Закінчила у 2013 році Відокремлений підрозділ «Стахановський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» за спеціальністю «Дошкільна освіта» та здобула кваліфікацію вихователя в дошкільних закладах, організатора фізичного виховання в дошкільних закладах;
 • Закінчила у 2015 році Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, здобула ступінь бакалавра за спеціальністю «Дошкільна освіта», «Корекційна освіта. Логопедія», кваліфікація бакалавра з дошкільної освіти, вихователя дітей дошкільного віку;
 • Закінчила у 2017 році Київський університет імені Бориса Грінченка за спеціальністю «Дошкільна освіта», здобула кваліфікацію спеціаліст, професійна кваліфікація «Організатор дошкільної освіти, вихователь дітей дошкільного віку».

Досвід роботи:

2012 – 2015рр. працювала вихователем у ДНЗ №38 «Сонечко»;

З 2015р. та по теперішній час працюю вихователем-методистом у дитячому садочку «ЛімпопоFamilyСlub».

Кулецька Тетяна Юріївна

Вихователь

У процесі навчання та виховання намагаюся знайти стежинки до кожної дитини в групі, адже кожна дитина індивідуальна та не схожа на інших. На заняттях використовую різноманітні дидактичні матеріали, ігри, вправи пальчикової гімнастики, фізкультхвилинки, які сприяють всебічному гармонійному розвитку дітей. З дітьми підтримую дружні стосунки та вважаю, що головним мотивом навчання у дітей є сприятлива атмосфера та позитивний емоційний стан.

 Освіта:

 • У 2016 році закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка і здобула кваліфікацію бакалавра початкової освіти, вчителя початкової школи, сімейного педагога;
 • У 2018 році закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка і здобула кваліфікацію магістра педагогіки вищої школи, викладача вищих навчальних закладів, менеджера електронного навчання.

Досвід роботи:

2016 – 2017 рр. працювала вихователем в приватному дитячому садочку «Step by step»;

З 2017 року працюю вихователем в приватному дитячому садочку «ЛімпопоFamilyСlub».

Скуба Ірина Юріївна

Помічник вихователя

Моя мета – стати співавтором процесу розвитку вашого малюка й активним учасником у грі з ним. Допомогти сповненій енергії дитині бути уважною, навчитися приймати рішення, стати самостійною.

Вважаю,що для кожного малюка потрібно створити цікаве й захоплююче перебування в садочку, щоб час “без батьків” минав непомітно.

На мою думку, людина стане талановитою і гармонійною, здатною знайти своє покликання за умови, що у неї було яскраве й веселе дитинство.

 Освіта:

 • У 2007 році закінчила Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут” за спеціальністю “Перекладач французької та англійської мов”.

 Досвід роботи:

З 2018 року працюю помічником вихователя в дитячому садочку «ЛімпопоFamilyСlub».

Трикозенко Анастасія Русланівна

Помічник вихователя

Моя робота дає мені можливість кожного дня поринати у неповторний та непередбачуваний світ дитинства. Даючи дітям нові знання, розвиваюсь і відкриваю багато цікавого для себе, отримую позитивні враження від спілкування з дітьми.

 Освіта:

 • 2013-2016 рр. – навчалася у Київському механіко-технологічному коледжі, спеціальність «соціальний працівник» (молодший спеціаліст);
 • З 2016 року навчаюсь у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова, спеціальність – «соціальна допомога, психологічна реабілітація».

Досвід роботи:

3 2014 року працюю в таборах відпочинку для дітей з неблагополучних сімей;

З 2017 року працюю помічником вихователя в дитячому садочку «ЛімпопоFamilyСlub».

Куланіна Анастасія Олександрівна

Педагог з англійської мови

Знайомство з іноземною мовою має бути захопливим для малечі. А під час роботи з дошкільнятами необхідно враховувати їх енергійність та особливості уваги і пам’яті, тому на заняттях велика увага приділяється ігровій діяльності та постійному повторенню вивчених матеріалів.

Для мене важливо, щоб кожна дитина приходила на заняття з посмішкою та впевненістю в своїх знаннях.

Освіта:

 • У 2011 році закінчила Київський університет ім. Бориса Грінченка за спеціальністю – філолог, вчитель англійської та німецької мови, зарубіжної літератури.

Досвід роботи:

2010-2016 рр. – працювала вчителем англійської мови в сзш №126 м. Києва;

З 2012р. – вчитель англійської мови в центрі культури Дніпровського району;

З 2016 р – педагог з англійської мови сімейного клубу Лімпопо.

Дзябко Марина Євгеніївна

Педагог з раннього розвитку

Для мене робота з дітками – це завжди робота до душі і від душі.

 Освіта:

Луганський національний педагогічний університет ім. Тараса Шевченка, спеціальність – вихователь дітей дошкільного віку, практичний психолог в закладах освіти (2007р.).

Досвід роботи:

З дітками працюю 8 років. Маю трирічний досвід роботи вихователем в дошкільному навчальному закладі. У 2012 році познайомилась з сімейним клубом «Лімпопо», як мама та клієнт.

З 2013 року продовжила співпрацю, як педагог своєчасного розвитку дітей віком від 1,5 до 4 років.

Василенко Ірина Сергіївна

Хореограф

 Освіта:

 • У 2012 році закінчила Київський національний університет культури і мистецтва за спеціальністю «Сучасна хореографія».

Досвід роботи:

З 2010 року працюю в дитячих садках і центрах розвитку хореографом; 

З 2012 року в літній період працюю вожатим-хореографом в дитячих таборах;

З 2015 року працюю в сiмейному клубi «Лімпопо».

Деревянко Анна Сергіївна

Керівник театральної студії

З самого дитинства я вірю в казку і диво. І, мабуть, по іншому вийти не могло, тому що виросла я в цирковій сім`ї і багато часу проводила за лаштунками цирку. У своєму житті спробувала багато «ролей» – міма, клоуна-аніматора, ведучої свят, працювала журналістом на телебаченні. На даний момент я керівник театральних студій в ЛімпопоFamilyClub та Лімпопо Family School.

На своїх заняттях я допомагаю діткам відкритися і повірити в себе. Вони побудовані в ігровій формі, і через гру діти освоюють базові знання з акторської майстерності, розвивають фантазію, логіку, увагу. Діти дуже допитливі, щирі, енергійні і завжди готові до досягнень нових вершин, вони вміють радіти дрібницям. Мене це захоплює та надихає. Саме в «Лімпопо» я знайшла своє покликання.

Освіта:

 • У 2008 закінчила Київський естрадно-цирковий коледж;
 • У 2011 закінчила Першу національну школу телебачення за спеціальністю журналіст та ведучий телепрограм

Шагіна Ірина

Психолог, нейропсихолог, викладач курсу «Азбука емоцій» та «Розвиток емоційного інтелекту»

З Центром розвитку дитини «Лімпопо» я співпрацюю протягом 3 років. Проводжу групові заняття з курсів «Азбука емоцій» та «Розвиток емоційного інтелекту».

Проводячи заняття у вигляді гри, ми даємо дітям можливість у зрозумілій і доступній для них формі засвоїти і прийняти нові знання і вміння, краще пізнати самих себе, свої емоції, навчитись їх висловлювати, контролювати, а також розуміти емоційні стани інших людей, і, відповідно до цього, вибудовувати відносини з оточуючими.

Також я проводжу індивідуальні консультації та розвивально-корекційні заняття (нейропсихологічна корекція, мозочкова стимуляція, флортайм).

Відвідування різних семінарів, майстер-класів та тренінгів в області психології та нейропсихології дозволяє постійно розширювати та розвивати свої знання.

Я вважаю, що кожна дитина – це особистість, яку потрібно поважати та приймати її безумовно. Дитяча простота, безпосередність, довіра і щирість надихають на нові ідеї і дають сили завжди рухатися вперед.

Освіта:

 • Вища освіта за спеціальністю «Психологія», спеціалізація: Практична психологія (МАУП «Навчально науковий інститут міжнародних відносин та соціальних наук»);
 • Теоретико-практичний курс «Психотерапія дітей та підлітків», ведуча к.п.н. Шльонська О.О., Центр психологічної допомоги «Рівновага»;
 • Теоретико-практичний курс «Казкотерапія дитячих проблем», ведуча к.п.н. Разида Ткач, Університет «КРОК»;
 • Теоретико-практичний семінар «Психомоторика: Рух-пригоди для здорових дітей з особливими потребами, або як можна поліпшити розвиток і благополуччя дітей завдяки рухам», ведуча спеціаліст з психомоторики Тереза Зак, Центр психологічної допомоги «Рівновага»;
 • Теоретико-практичний семінар «Сенсорна інтеграція в діалозі» за Уллою Кіслінг у поєднанні з методом Фельденкрайза, ведуча німецький терапевт з мотопедиці Улла Кіслінг, Центр психологічної допомоги «Рівновага»;
 • Теоретико-практичний семінар «Психологічний аналіз дитячого малюнку», ведуча к.п.н. Шльонська О.О., Центр психологічної допомоги «Рівновага»;
 • Курс майстер-класів «Невідкладна медична допомога у надзвичайних ситуаціях», Національний педагогічний університет ім.М.П.Драгоманова.