Лімпопо Family Club

Мережа дитячих садочків
та центрів розвитку "Лімпопо"

Ліцензія МОН

Поглиблене вивчення англійської мови

Якісне 5-разове харчування

Подивитись відео
Відтворити відео

Наші садочки

ЖК «ПАРКОВІ ОЗЕРА»

м. Київ, вул. Воскресенська, 14В

2 км від метро Дарниця

ЖК «СЛАВУТИЧ»

м. Київ, вул. Зарічна, 2, корпус 3

600 м від метро Славутич

Хто ми?

Якщо твоя справа створена з любов‘ю — ти неодмінно будеш мати успіх. Саме так, 11 років тому, було створено простір для дітей, з любов‘ю та повагою до кожного.

 “Лімпопо Family Club” — це мережа дитячих садочків та центрів розвитку у місті Київ. Наші вихователі приділяють особливу увагу емоційному стану дитини, у нас створені всі умови, щоб дитина відчувала себе комфортно. 

Ми навчаємо та виховуємо за авторською методикою, яка відповідає, як міжнародним освітнім стандартам, так і державним стандартам, затвердженими МОН України. 

Ключовими елементами нашої програми є забезпечення маленьких вихованців сучасними методами засвоєння інформації в комфортному психологічно-емоційному середовищі.

Наша авторська програма дає дітям не тільки знання, а й вчить їх соціальним навичкам – лідерству, вмінню працювати в команді, ми виховуємо успішних особистостей, майбутніх підприємців.

Заняття проходять з опорою на рідну (українську) та іноземну (англійську) мови в ігровій формі, що сприяє легкому та швидкому засвоєнню. 

років
досвіду
+
випускників
+
дітей в садку

Чому
обирають
нас

Ліцензія МОН

Поглиблене вивчення англійської мови

Навчаємо та виховуємо за авторською програмою

Швидко реагуємо на запити, допомагаємо адаптуватися не лише діткам, але і їхнім рідним

Підходимо індивідуально до питань навчання та догляду

Якісне 5-разове харчування

Забезпечуємо медичний та психологічний супровід

Маємо власну безпечну та закриту територію

Поглиблене вивчення
англійської мови

У садочку “Лімпопо” з раннього віку ми починаємо навчати дітей англійської мови, аби максимально використати той час, коли вони найбільш схильні до опанування іноземної мови.

Зі знанням англійської мови набагато простіше отримати якісну освіту, побудувати успішну кар’єру, подорожувати по світу, розширювати кругозір. У нашому садку діти вчать англійську мову весело та ефективно.

Також, ми уклали договір з авторизованим екзаменаційним центром, завдяки цьому у нашому ліцеї “LED” будуть проводитись міжнародні іспити Cambridge Assessment English!

Переваги нашої співпраці:

– висока якість викладання англійської мови;
– комплексне рішення мовної підготовки учнів;
– міжнародні сертифікати, що підтверджують рівень володіння англійською мовою – єдині міжнародні тести, які дозволяють оцінити рівень англійської у дітей з 6 років, починаючи з перших рівнів.

Кембридзькі сертифікати, які видаються в результаті складання іспитів, приймаються як підтвердження рівня англійської мови при вступі до шкіл, ВНЗ та прийняття на роботу в англомовних країнах.

ПОНАД 20 НАПРЯМІВ,
ЩО РОЗВИВАЮТЬ

Є питання?

Отримайте індивідуальну консультацію від засновниці мережи дитячих садочків та центрів розвитку “Лімпопо Family Club”  Маштановой Євгенії Миколаївни

Продовжуючи, ви погоджуєтеся на оброблення, накопичення, зберігання і використання наданої персональної інформації, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних». Зміст ваших прав як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» вам відомий і зрозумілий.

ВІДГУКИ БАТЬКІВ

Відтворити відео

Студії
розвитку

Вашій дитині 1-2 роки, і ви вже розглядаєте можливість віддати своє маля до дитячого садка?


Звертаємо вашу увагу на заняття, які проходять в нашому центрі розвитку «Лімпопо».

Відвідування занять з гармонійного розвитку, стане чудовим початком адаптації до садочка.

Дуже часто наші маленькі учні з центру стають вихованцями садочка, після тривалого відвідування групових занять.

Саме так і радимо робити, адже, дитина матиме змогу поступового звикання до нового місця, яке згодом стане знайомим та безпечним.

Експрес підготовка до школи для тих діток, яким у вересні час стати першокласниками! Програма нульового…

Детальніше

Це інтегровані заняття, які включають в себе різноманітні завдання на: розвиток математичних компетенцій: вивчаємо геометричні…

Детальніше